×

Komunikat o błędzie

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters w drupal_get_feeds() (linia 394 z /home/hevroyntxx/domains/vln.com.pl/public_html/includes/common.inc).

Natalia Czernik VLN Verso Ła Natura WarnikZałożycielem Akademii Jeździeckiej Verso La Natura jest zawodniczka startująca w zawodach rangi międzynarodowej, Natalia Czernik. Swoje doświadczenie w jeździectwie zdobyte poprzez uczestnictwo w wielu zawodach w różnych krajach Europy chce przekazać innym. Natalia Czernik startuje na poziomie Grand Prix na zawodach międzynarodowych do rangi 5*, zajęła: 

 

  • pierwsze miejsce w GP CSI 2* Wrocław 2020,
  • drugie miejsce w GP na zawodach międzynarodowych CSI 2* w Lesznie 2016,
  • czołowe lokaty w konkursach zaliczanych do Światowego Rankingu 145 i 150 cm.

 

 

 

 

 

Akademia Jeździecka Verso La Natura VLN Akademia Jeździecka – naszym zadaniem jest nauczanie jazdy konnej, podstawową zasadą jest to że chcemy nauczyć, nie tylko uczyć.

Skupiamy się na postępach naszych jeźdźców, kładziemy nacisk na wysoki poziom ośrodka. Jego wyznacznikiem jest rozwinięta infrastruktura pozwalająca na zrzeszanie adeptów jeździectwa na każdym poziomie. Od osób, które nigdy nie miały do czynienia z tymi pięknymi zwierzętami jakimi są nasi czterokopytni nauczyciele, aż po osoby biorące udział w zawodach.

Sprzęt który posiadamy w Akademii jest sprzętem wysokiej jakości,  siodła są profesjonalne, wygodne, pochodzą od renomowanych firm, a dzięki nim nauka jest dużo łatwiejsza, ponieważ jeździec od początku ćwiczy właściwy dosiad. Nasze konie są zdrowe i chętne do współpracy, chociaż jak każda żywa istota mają swoje lepsze i gorsze dni!

Kładziemy również nacisk na miłą, rodzinną atmosferę, tak aby każdy czuł się u nas dobrze. Regularnie będziemy sprawdzać umiejętności naszych jeźdźców w formie wewnętrznych "sparingów", a spisane wyniki porównamy i ocenimy jak postępuje nauka. Planujemy się rozwijać i z każdym rokiem ulepszać, liczymy na Państwa zaufanie!

VERSO LA NATURA