×

Komunikat o błędzie

Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters w drupal_get_feeds() (linia 394 z /home/hevroyntxx/domains/vln.com.pl/public_html/includes/common.inc).

Stacja ogierów Verso La Natura

Verso La Natura to założony w 2016 r. nowoczesny ośrodek jeździecki, przy którym od 2019 r. działa stacja ogierów, oferująca nasienie na preferencyjnych warunkach i europejskim poziomie. Tworząc ją chcieliśmy zaproponować hodowcom starannie wyselekcjonowane reproduktory najwyższej jakości, tak aby wspólnie i aktywnie wspierać rozwój hodowli koni w Polsce oraz polskiego sportu jeździeckiego.

Ogiery o wybitnych predyspozycjach sportowych pochodzące z najlepszych linii hodowlanych

Verso La Natura oferuje wysokiej jakości nasienie ogierów skokowych (świeże i mrożone) z możliwością obejrzenia ogierów na żywo w Warniku pod Szczecinem. Zlokalizowanie stacji w Polsce pozwala na skrócenie czasu oczekiwania na nasienie co pozytywnie wpływa na jego żywotność, w oczywisty sposób obniża też koszty (brak kosztów transportu zagranicznego, niższe koszty opieki weterynaryjnej). W ten sposób polscy hodowcy zyskują ułatwiony dostęp do znakomitych ogierów, sprawdzonych w sporcie, uznanych przez renomowane księgi stadne i legitymujących się rodowodami najbardziej pożądanymi w nowoczesnej hodowli koni skokowych.

Indywidualne podejście gwarancją udanej współpracy

Naszym klientom zapewniamy

  • profesjonalne doradztwo przy wyborze reproduktora,
  • atrakcyjne warunki zakupu nasienia w zależności od liczby klaczy
  • oraz atrakcyjne warunki współpracynw następnych latach.